Oferta

Ubezpieczenie PZU Dom Plus

Propozycja skierowana jest do osób fizycznych, które chciałyby ubezpieczyć swoje mienie. W ramach jednej umowy istnieje możliwość ubezpieczenia skutków nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Wybierając kompleksowe rozwiązanie PZU Dom Plus klienci płacą niższą składkę i otrzymują korzystniejszy zakres świadczeń niż przy zawieraniu oddzielnych ubezpieczeń.

Pliki do pobrania

Ubezpieczenie PZU Doradca

Inwestujesz w firmę j troszczysz się o jej wyposażenie i wizerunek. Bez względu na skalę biznesu do osiągnięcia sukcesu potrzebne jest bezpieczeństwo - sprawdzeni dostawcy, zaufani sprzedawcy. Nie wszystko można jednak przewidzieć. Ubezpieczenie PZU DORADCA to zupełnie nowa oferta stanowiąca idealne rozwiązanie dla firm zatrudniających do 30 pracowników, których wartość majątku zgłaszanego do ubezpieczenia od ognia i innych żywiołów nie przekracza 4 mln zł. Właściciele firm wiedzą najlepiej, na jakie ryzyko narażona może być ich firma, dlatego nasza oferta jest tak elastyczna i wszechstronna. Wyjątkowa formuła kompleksu PZU DORADCA stwarza możliwość precyzyjnego dopasowania do potrzeb i oczekiwań konkretnych branż. Jedynym warunkiem objęcia ochroną ubezpieczeniową jest wykupienie dwóch ubezpieczeń, z czego obowiązkowo - ubezpieczenia od ognia i innych żywiołów.

Ubezpieczenie PZU Ekspert

Bez względu na charakter firmy w biznesie oprócz zdolności menedżerskich niezbędne jest bezpieczeństwo. Zarówno dla firm, których wartość majątku zgłaszanego do ubezpieczenia od ognia i innych żywiołów nie przekracza 10 mln PLN. Pakiet ubezpieczeń PZU EKSPERT to nowoczesne rozwiązanie dla dużych firm, których wartość majątku zgłaszanego do ubezpieczenia od ognia i innych żywiołów nie przekracza 10 mln PLN. PZU EKSPERT to pakiet ubezpieczeń opracowany z myślą o firmach o ugruntowanej pozycji na rynku. Wyjątkowość oferty polega na tym, że zakres ochrony ubezpieczeniowej dostosować można do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb. O kształcie pakietu decydują Państwo sami dopasowując go elastycznie do specyfiki Państwa firmy.

Pliki do pobrania

 

Ubezpieczenie PZU Partner

Prowadzisz działalność produkcyjną? A może handlową lub usługową? Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności do osiągnięcia sukcesu potrzebne jest bezpieczeństwo. Specjalnie dla Ciebie i Twojego biznesu stworzyliśmy ubezpieczenie, które chroni mienie firmy przed skutkami zdarzeń losowych i sił przyrody.

 

Ubezpieczenie PZU Apteka

PZU APTEKA to specjalnie przygotowany pakiet ubezpieczeniowy zapewniający ochronę przed ryzykami na jakie narażona jest każda apteka. Zakres ubezpieczenia w pakiecie PZU Apteka został bezpłatnie rozszerzony o ryzyka konsekwencji finansowych utraty dokumentów niezbędnych do refundacji ceny leków oraz kosztów utylizacji utraconych leków. Ubezpieczenie PZU APTEKA to gwarancja precyzyjnego dopasowania ochrony ubezpieczeniowej do skali prowadzonej działalności oraz atrakcyjne zniżki za jednorazową opłatę składki, bezszkodowy przebieg i kontynuację ubezpieczenia.

 

Ubezpieczenie PZU Hotel

PZU HOTEL gwarantuje szeroki zakres ochrony przy zachowaniu prostego sposobu zawierania umowy - jedna polisa dla wszystkich ubezpieczeń to minimum formalności i maksimum oszczędności czasu!

 

Korzyści dla Ciebie to między innymi możliwość skorzystania z kompleksowego ubezpieczenia, precyzyjnego dopasowania ochrony ubezpieczeniowej do skali prowadzonej działalności oraz możliwość uzyskania atrakcyjnych zniżek w zależności od ilości wykupionych ubezpieczeń. To wszystko sprawia, że nie zapłacisz ani złotówki więcej niż to jest uzasadnione z punktu widzenia działalności Twojego hotelu.

 

Ubezpieczenie Wojażer

Wyjeżdżasz za granicę? Polecamy ubezpieczenie Wojażer.
WOJAŻER gwarantuje pokrycie kosztów leczenia poniesionych za granicą.

Ubezpieczyć się możesz w każdej chwili i miejscu:

  • bez dodatkowych formalności i dokumentów
  • płacąc kartą kredytową
  • nawet jeśli jesteś już za granicą


Razem z ubezpieczeniem otrzymasz atrakcyjny pakiet usług ASSISTANCE.

Pliki do pobrania

 

Ubezpieczenie mienia ruchomego w gospodarstwach rolnych

Ubezpieczyć mienie ruchome mogą wszyscy posiadacze gospodarstw rolnych. Stosunkowo tania polisa PZU SA zapewnia bardzo szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej – od sprzętu rolniczego i zwierząt aż po lodówkę i telewizor. Rolnik może ubezpieczyć całe mienie w swym gospodarstwie albo tylko wybrane elementy – np. ziemiopłody czy sprzęt rolniczy.

Pliki do pobrania

 

Ubezpieczenie upraw

Rolnicy mogą ubezpieczyć w PZU SA swoją produkcję roślinną od klęsk losowych – np. przymrozków czy huraganów - powodujących straty w plonach. Ubezpiecza się także nakłady poniesione na uprawę roślin. Zaletą oferowanego przez PZU SA ubezpieczenia jest szeroki zakres ochrony. Korzystnym dla rolników rozwiązaniem są ubezpieczenia zbiorowe i ubezpieczenia zawierane przez jednostki kontraktujące ich plony.

Ubezpieczenie zwierząt

Oferta skierowana jest do właścicieli gospodarstw, ale krąg adresatów jest bardzo szeroki - ubezpieczyć można nie tylko zwierzęta gospodarskie, ale również trzodę chlewną w wielkich fermach, konie sportowe, a nawet strusie. PZU SA pokrywa szkody powstałe w wyniku padnięcia i choroby zwierząt, a także skutki zdarzeń losowych – np. ognia lub powodzi. 
Mocną strona oferty PZU jest szeroki zakres ubezpieczenia i spory wybór wariantów – można np. ubezpieczyć utratę produkcji mleka, a w formie ubezpieczenia krótkoterminowego szkody powstałe w czasie trzebienia albo zawodów.

Subskrybuje zawartość